Abbildung Diana System X

Precíznosť s vášňou

Vyrábame jednotlivé diely alebo zostavy podľa vašich výkresov a vy profitujete z našich 30-ročných skúseností. K tomu nám pomáhajú naše moderné obrábacie stroje. Neustále investujeme do novej meracej technológie, napríklad do vysoko inovatívneho meracieho zariadenia Keyence, ktoré automaticky meria hotové diely a zároveň vyhotoví správu o meraní, alebo do 3D meracieho zariadenia od Zeiss.

Neustále inovujeme naše portfólio výrobných strojov. Nedávno sme uviedli do prevádzky ďalšiu portálovú frézu s obrábacou plochou 6 000 x 3 000 x 1 500 mm a investovali sme do nákupu nového CNC sústruhu a CNC frézy značky DMG. V tomto roku je naplánovaná ďalšia investícia do 4-osového obrábacieho centra s otočným stolom. Ponúkame rôzne povrchové úpravy, ktoré realizujeme u našich partnerov alebo vo vlastnej novej lakovni. Naše interné kontrolné procesy verifikujú vysokú kvalitu našich výrobných procesov.

Medzi našich spokojných zákazníkov patria známe spoločnosti ako Heidelberg Druckmaschinen AG, skupina Brückner alebo Kampf.

Logos von Heidelberger Druckmaschinen AG, Brückner und Kampf

Okrem výroby jednotlivých dielov ponúkame aj montáž celých zostáv vrátane elektrických komponentov, ako aj uvedenie do prevádzky.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať.

Masterwork Corp s.r.o.
Rybárska ulica 2165/3
915 01 Nové Mesto nad Váhom
tel.: +421 32 774 63 11
info.sk@mkmasterwork.com
www.mkmasterwork.com

Keyence Bild ©Masterworks
CLX350
CMX 800 V
Uniport 6000

Závod Slovensko

V našom výrobnom závode v Novom Meste nad Váhom na Slovensku sa vyrábajú vysokorýchlostné zariadenia na ohýbanie, lepenie a skladanie papierových obalov pod názvom DIANA.

  • Zariadenia na ohýbanie, lepenie a skladanie papierových obalov
  • Periférne zariadenia
  • Náhradné diely
  • Montážne zostavy & jednotlivé diely